MED FILE

Niezawodna i bezpieczna kartoteka on-line

Placówkom medycznym i pojedynczym gabinetom lekarskim proponujemy oprogramowanie do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM).

Nasze rozwiązanie zapewnia wielodostęp, swoimi funkcjonalnościami wspierając pracę personelu administracyjnego, pielęgniarek/pielęgniarzy i lekarzy. Do skorzystania z aplikacji wystarczy dostęp do internetu i zaktualizowanej przeglądarki internetowej.

Dostosowana do potrzeb klienta aplikacja to nie tylko EDM, ale również ustalanie dat wizyt, tworzenie i wydruk recept oraz skierowań, czy wyszukiwanie leków (bazy ICD-10, ICD-9).

Program Medfile daje lekarzowi możliwość prowadzenia grafiku wizyt online, samodzielnej rejestracji pacjentów na wizytę, automatyczne powiadomienia o wizycie (24h przed wizytą) a także prowadzenia dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej.

Gwarantujemy Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez stały dostęp do danych pacjenta jedynie przez osoby upoważnione. Nasze oprogramowanie zapobiega także uszkodzeniu bądź utracie danych, ponieważ zautomatyzowany jest proces tworzenia kopii zapasowych. Dodatkowo, praca w chmurze zapewnia natychmiastową aktualizację do najnowszej wersji programu.
 

Nasi klienci