Medfile

Elektroniczna dokumentacja Medyczna

To oprogramowanie, które jest Elektroniczną Dokumentacją Medyczną zarówno dla pojedynczych gabinetów jak i całych przychodni. Program wspiera organizację pracy poprzez ustalanie dat wizyt, tworzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej, tworzenie i wydruk recept oraz skierowań. Istnieje możliwość dołączenia zdjęć do dokumentacji medycznej pacjenta.

Nie tylko dla lekarzy

Oprogramowanie zapewnia wielodostęp - swoimi funkcjonalnościami wspiera pracę księgowej oraz pielęgniarek. W celu skorzystania z aplikacji Medfile potrzebny jest dostęp do internetu a także posiadane aktualnej wersji przeglądarki internetowej. Program pomoże zarówno w pracach administracyjnych oraz organizacyjnych jak i w tworzeniu oraz przechowywaniu samej dokumentacji medycznej.

Bezpieczeństwo i wygoda

Medfile gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu stały dostęp do danych pacjenta posiadają jedynie osoby upoważnione. Oprogramowanie zapobiega także przed uszkodzeniem bądź utratą danych dzięki tworzeniu kopii zapasowych. Praca w chmurze zapewnia także natychmiastowe aktualizacje do najnowszej wersji programu.

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Data Mining Software s.c.
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206