Integracja z Ebay

Integracja z serwisami aukcyjnymi i sprzedażowymi. Opracowaliśmy autorskie rozwiązania pozwalające obsługiwać popularne platformy sprzedażowe.

Zarządzanie aukcjami przez panel administracyjny sklepu

Zarówno realizacja, jak i wystawianie aukcji są importowane i można nimi zarządzać tak jak zamówieniami z naszego sklepu. Można dowolnie edytować zamówienie w panelu administracyjnym, zmieniając jego status czy dane klienta.

Integracja ze stanami magazynowymi

Pełna automatyzacja i kontrola nad stanami magazynowymi umożliwia sprzedaż tego samego produktu zarówno w sklepie, jak i na aukcjach. Jeśli produkt zostanie sprzedany na jednej platformie, automatycznie aktualizują się stany magazynowe i informacja o dostępności produktu. Wdrażamy również system rezerwacji, który dba o to, żeby odpowiednia ilość produktów wystawionych na aukcjach, była niemożliwa do kupienia w sklepie internetowym.

eBay

Seryjna obsługa aukcji oraz wystawianie komentarzy

Nasz moduł pozwala zaprojektować wystawianie komentarzy z dowolnymi definiowalnymi parametrami. Można np. ustalić wystawianie pozytywnych komentarzy użytkownikom, którzy zakupili nasz produkt oraz wystawili pozytywny komentarz. Możliwość tworzenia profilu, który przyśpiesza wystawianie poszczególnych aukcji.

Różne wersje towarów

Oferujemy możliwość wystawiania tego samego towaru ale w innej wersji, np. różniących się kolorem czy rozmiarem. Proces jest zautomatyzowany i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Integrujemy się z najpopularniejszymi serwisami typu Allegro, Ebay, Domodi czy Showroom.

CATI-System

Księgowanie automatycznych płatności typu PayPal

Automatyczne księgowanie płatności dokonywanych poprzez internetowe serwisy płatnicze.

Tworzenie automatycznych aukcji wznawianych

Aukcje wznawiane nie wymagają każdorazowej interwencji ze strony użytkownika. W Panelu administracyjnym można definiować parametry i aukcje odnawiają się automatyczne, według tych parametrów.

Dedykowane projekty graficzne aukcji

Nasi Graficy mogą przygotować indywidualne projekty graficzne na poszczególne aukcje zgodne z najnowszymi trendami oraz zasadami UX.

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206