Realizacja projektów to nasza misja

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, realizując go perfekcyjnie i zgodnie z harmonogramem.

Nasi profesjonaliści dla twojego biznesu

Od 14-lat dostarczamy nowoczesne oprogramowanie dla podmiotów biznesowych. Stawiamy na rozwiązania wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz w pełni funkcjonalne i intuicyjne. Wieloletnie doświadczenie czyni nas cenionym dostawcą aplikacji statystycznych, aplikacji raportujących, oprogramowania do zarządzania bazami danych czy wreszcie - specjalistami w zakresie data minig, czyli zautomatyzowanej eksploracji rozbudowanych zbiorów danych.

Nasz zespół specjalistów z dziedziny IT i statystyki tworzy:

Platformy zarządzania procesami biznesowymi w małych i średnich przedsiębiorstwach
Systemy umożliwiające zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w procesie zarządzania Twoją firmą.
Sprawdź
Oprogramowanie dla branży handlowej

Sprzedawaj z nami więcej, skuteczniej i szybciej.
Buduj relacje z klientami i pozyskuj nowych.
Sprawdź
Aplikacje bazodanowe
Przechowywanie, analiza i raportowanie twoich danych.
Sprawdź
Dedykowane strony
Indywidualne rozwiązania na autorskich systemach.
Żadnych gotowych platform.
Sprawdź
Aplikacje medyczne
Oferta skierowana dla branży medycznej i farmaceutycznej.
Sprawdź

Nie spoczywamy na laurach. Stale ulepszamy nasze aplikacje i wypracowujemy innowacyjne rozwiązania – pozwala to stopniowo minimalizować koszty zadań, jakie realizowane są przy użyciu naszego oprogramowania, a także zwiększa jego kompatybilność z klienckimi przeglądarkami  oraz stale podnosi intuicyjność i prostotę jego obsługi. Z kolei zastosowanie funkcjonalnego modelu Software as a Service (Saas) zapewnia, iż nasze aplikacje są łatwo dostępne i na bieżąco aktualizowane.
 

Nasze zaplecze technologiczne

Specjalizujemy się w technologiach bazodanowych Oracle, Postgres, MySql oraz językach programowania PHP, JavaScript, jQuery, Delphi, C++, HTML, Node.js, Python. Interesujemy się optymalizacją informatycznego wsparcia badań, automatyzacją zadań, wdrażaniem technologii open-source stosowanych w świecie naukowym w codziennej praktyce biznesowej, optymalizacją narzędzi programistycznych służących zwiększeniu efektywności procesów pozyskiwania, przetwarzania oraz analizy danych, rozwojem narzędzi programistycznych do analizy danych.

Python
jQuery
MySQL
Node
Delphi
SPSS
C
HTML
JS
PHP
Postgres

Usługi dla medycyny i farmacji

Jednym z najbardziej interesujących aspektów rozwijanych w naszej firmie są konsultacje i systemy wspierające analizę danych medycznych dla ośrodków akademickich oraz firm farmaceutycznych. Wiążą się one z analizą danych bioinformatycznych pochodzących z sekwencjonowania DNA i analizy ekspresji genów (mikromacierze i eksperymenty Real-time PCR). Dogłębna znajomość uznanych pakietów narzędzi bioinformatycznych (Blast, Phred/Phrap, Bioconductor) pozwala nam świadczyć usługi w rozwijającym się dynamicznie  sektorze biotechnologii i medycyny spersonalizowanej.

23
PRACOWNIKÓW
16
LAT DOŚWIADCZENIA
748
ZREALIZOWANYCH USŁUG
W DZIALE IT

Bezpieczeństwo to priorytet

Posiadamy sieć serwerów dedykowanych znajdujących w różnych centrach danych na terenie całej Polski. Wszystkie jednostki są zabezpieczone i wyposażone w certyfikaty SSL. Dostęp do shella jest ściśle ograniczony do kilku administratorów, dostępnych 24 godziny na dobę. Regularnie przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa, aby mieć całkowitą pewność, że nasze środowisko jest wolne od wycieków danych. Stale się rozwijamy, pozyskując do zespołu specjalistów z kolejnych dziedzin i podejmując się realizacji ponadprzeciętnych projektów. 

 

Nasze priorytety to bezpieczeństwo danych i stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań.

SSL
Backup
VPN

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206