Elektroniczna dokumentacja Medyczna

Medfile

To oprogramowanie, które jest Elektroniczną Dokumentacją Medyczną zarówno dla pojedynczych gabinetów jak i całych przychodni. Program wspiera organizację pracy poprzez ustalanie dat wizyt, tworzenie i przechowywanie dokumentacji medycznej, tworzenie i wydruk recept oraz skierowań. Istnieje możliwość dołączenia zdjęć do dokumentacji medycznej pacjenta.

Nie tylko dla lekarzy

Oprogramowanie skierowane jest nie tylko dla lekarzy, ale również dla księgowych oraz pielęgniarek. Program wspiera zarówno pracę administracyjne jak i organizacyjne. Za jego pomocą można przechowywać dokumentację medyczną, przypisaną do poszczególnych pacjentów.

Bezpieczeństwo i wygoda

Medfile gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu stały dostęp do danych pacjenta posiadają jedynie osoby upoważnione. Oprogramowanie zapobiega także uszkodzeniu bądź utracie danych dzięki tworzeniu kopii zapasowych. Praca w chmurze zapewnia także natychmiastowe aktualizacje do najnowszej wersji programu. W celu skorzystania z aplikacji Medfile potrzebny jest tylko dostęp do internetu oraz posiadane aktualnej wersji przeglądarki internetowej.

Cechy Medfile :

Terminarz Wizyt

Bazy leków

Przechowywanie dokumentacji Pacjenta

Wielodostęp

Eksport danych do popularnych formatów

Przejrzysty interfejs

Bezpieczeństwo

Wydruk rachunków, recept, faktur

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Data Mining Software s.c.
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206