Migracja danych

Bezpieczna i szybka migracja danych pacjentów do oprogramowania obsługującego Elektroniczną Dokumentację Medyczną jest możliwa dla każdego lekarza i osoby zarządzającej placówką ochrony zdrowia. Jak to możliwe? Szczegóły tego przedsięwzięcia tkwią w zaawansowanych rozwiązaniach IT, dzięki którym można istniejące już bazy danych, w ustalonym wcześniej formacie (xml, xls lub innym), przekazać specjalistom- informatykom. Ci zaadaptują je do rozwiniętego programu Medfile®, który służy prowadzeniu Elektronicznej Dokumentacji Medycznej pacjentów, jednocześnie zachowując ich ciągłość.

 

Kluczowe korzyści

Migracja danych wrażliwych pacjentów przeprowadzana jest do nowoczesnego oprogramowania Medfile® EDM, dzięki niemu możesz prowadzić nie tylko szeroko pojętą dokumentację medyczną, ale także zarządzać niektórymi sektorami działania gabinetu i placówki medycznej. Pomoże Ci w tym moduł magazyn, dzięki któremu możesz kontrolować stan leków i materiałów medycznych w placówce. Także ustalanie kalendarza przyjęć pacjentów oraz terminów urlopów pracowników nie będzie problemem, dzięki przejrzystemu grafikowi, ważny jest także nowoczesny system rejestracji online oraz możliwość prowadzenia darmowej strony www, dzięki której będziesz mógł wypromować Twoją placówkę w Internecie. Migracja danych z innego programu do Medfile® to także wygoda działania. Twórcy programu, konsultując jego działanie ze specjalistami różnych dziedzin medycyny opracowali go tak, aby:


Unowocześnienie gabinetu poprzez migrację danych z innego oprogramowania do intuicyjnego Medfile® EDM sprawia, że praca z komputerem w gabinecie lekarskim staje się bardziej optymalna i przejrzysta. Inne funkcje programu to doskonała realizacja zapotrzebowania pacjentów na przystępną i nowoczesną służbę zdrowia – zinformatyzowaną i bez kolejek.

 

Bezpieczeństwo i nowe technologie

Bezpieczeństwo danych w Medfile® wiąże się z wykorzystaniem systemu chmurowego, który posiada szereg zabezpieczeń, bardziej zaawansowanych niż oprogramowanie zainstalowane na komputerach w placówkach i gabinetach medycznych. Nowe technologie, które zastępują formaty wykorzystywane wcześniej przez lekarzy, takie jak popularne programy tekstowe, czy rozbudowane arkusze kalkulacyjne, mogą być także używane na dowolnym urządzeniu mobilnym, jak: smartfon, laptop, tablet. Wystarczy dostęp do Internetu, a specjalista ma stały wgląd do swojego grafiku pracy i potrzebnych danych.

 

Sprawdź jak działa Medfile® przez 14 dni testów. Przeprowadź darmową migrację danych i korzystaj z zaawansowanych funkcji EDM.

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206