Portale internetowe Biostat 15 years of experience

Pierwszym miejscem, które sprawdzają osoby chcące zlecić jakąś usługę jest Internet. To w sieci mamy najszybszy dostęp do informacji na temat średniej ceny takiej usługi, możemy ją porównać z innymi usługami, sprawdzić kto w naszej okolicy świadczy podobne.

Stworzyliśmy portal w którym osoby chcące pozyskać klientów, oferują swoje usługi oraz mają odpowiednie profile a osoby chcące zleci jakąś usługę wystawiają po prostu o tym ogłoszenie.

Portal, wyróżnia się kilkoma funkcjami :

Dwa rodzaje kont użytkownika – Poprzez portal konto może założyć zarówno osoba zlecająca usługę jak i szukająca zlecenia. Konta różnią się m.in. profilem, dostępem do funkcji oraz mikropłatnościami.

System monetyzacji – możemy zastosować dowolny system monetyzacji, taki jaki będzie najbardziej dostosowany do waszych potrzeb. Począwszy od płatności za ogłoszenia, poprzez konta Premium a na dostępie do danych kontaktowych kończąc.

Pełna automatyzacja – dzięki integracji z PayU, użytkownicy sami dokonują płatności za ogłoszenia a system sam przyznaje im. np. Konta Premium. Dzięki czemu portal nie wymaga dużego nadzoru.

Edytowalność całości portalu – możesz dostosować portal pod konkretną branżę lub pod konkretny region. Kategorie możesz dowolnie edytować a ich liczbę mnożyć. To na czym się skupisz, zależy wyłącznie od Ciebie.

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206