Sklep ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem

Sklep internetowy jest naturalnym środowiskiem dla sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania. Produkty te są jednak kierowane zarówno do wysokiej klasy specjalistów, jak i laików, co może powodować zbyt duże skomplikowanie strony i odstraszać potencjalnych konsumentów. Dlatego przykładamy duża wagę do odpowiedniego przystosowania Państwa strony, zwłaszcza w zakresie atrakcyjności wizualnej i możliwości czytelnego wyszukiwania informacji o ofercie.


Podstawą jest dla nas wygoda konsumentów, dlatego nasza aplikacja umożliwia przyjazne poruszanie się po katalogu produktów, który w istocie jest pełen zdjęć, opisów i linków. Konsument nie zostaje przytłoczony informacjami, ponieważ są mu one wyświetlane w odpowiednich momentach, kiedy nawiguje po stronie. Ponadto produkty może wyszukiwać w sposób uproszczony, jak i zaawansowany, z podziałem na niezbędną liczbę kategorii.


Z uwagi na to, że coraz częściej strony naszych klientów są przeglądane na urządzeniach mobilnych, zapewniamy idealne dopasowanie proporcji współgrających ze sobą elementów, wyświetlających się na różnych urządzeniach w najwyższej jakości.


Nasze aplikacje pomogą Państwa konsumentom złożyć cały komputer przy pomocy kilkunastu kliknięć.
 

Nasi klienci

Abigo
Biofarm