Skorzystaj z Medfile w swojej placówce medycznej

Program Medfile, to oprogramowanie dla placówek medycznych i praktyk lekarskich o szerokiej gamie zastosowań ułatwiających pracę lekarzy oraz specjalistów pracujących w branży medycznej. Program posiada funkcje, które upraszczają przyjmowanie pacjentów, umawiania wizyt, wystawiania zwolnień oraz recept. Specjaliści mają możliwość korzystania z szerokiej bazy leków dostępnej w programie, czy nawet obsługi płatności online poprzez serwis PayU.

 

Czy prowadzenie gabinetu wspólnie z oprogramowaniem Medfile jest skomplikowane?

Praca w oprogramowaniu jest bardzo intuicyjna. Tak naprawdę wystarczy, aby lekarz lub specjalista uzupełnił swój harmonogram, a dzięki niemu pacjenci z łatwością odnajdą interesujący ich termin wizyty.

Należy nadmienić, że rejestracja wizyty jest możliwa za pośrednictwem internetu (online) poprzez kalendarz dostępny na stronie internetowej gabinetu, gdzie wizyty są potwierdzane za pomocą powiadomienia SMS. Pacjent, który zarejestrował się online, otrzyma SMS z powiadomieniem o terminie wizyty, przypomnieniu o terminie oraz informację w razie jej odwołania.

 

Na jakie udogodnienia mogą liczyć użytkownicy Medfile?

Warto wspomnieć, że wraz z oprogramowaniem klienci otrzymują dostęp do darmowej strony WWW pod domeną nazwa.medfile.pl. Dla klientów oczekujących większej możliwości konfiguracji — oferujemy przygotowanie strony WWW na indywidualnej domenie, z własną szatą graficzną.

 

Jak rozwiązana jest sprawa z kartoteką pacjentów?

Korzystając z Medfile można również tworzyć kompleksową kartotekę pacjentów łącznie z pełną historią choroby oraz możliwości tworzenia własnych szablonów, czy indywidualnych kart wizyt dostosowanych do potrzeb klienta.

Przy wizycie specjalistom pomaga szeroka gama narzędzi w programie, które sprawiają, że ich praca przebiega jeszcze szybciej oraz sprawniej. Przykładowo — diagram dolegliwości dla fizjoterapeutów, czy diagram dentystyczny dla dentystów. Po wizycie pacjenta lekarz lub specjalista może za pomocą programu Medfile wystawić e-Receptę, korzystając z kompleksowej bazy leków refundowanych oraz nierefundowanych, lub wprowadzić własne receptury, a później skorzystać z generatora faktur i rachunków.

 

Czy Medfile posiada integrację i innymi platformami?

Oprogramowanie Medfile posiada pełną integrację z platformami Zdrowie P1/P2, systemami e-WUŚ oraz NFZ co daje dostęp do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM), czyli e-Zwolnienia, e-Recepty, oraz e-Skierowania.

 

Czy dane moje oraz pacjentów w programie są bezpieczne?

System jest bezpieczny oraz zgodny z RODO, a kartoteka jest zapisywana co 30 minut. W razie problemów nasi klienci mają stały dostęp do pomocy technicznej oraz dedykowanego opiekuna. Jeżeli lekarz lub specjalista posiada już bazę danych z informacjami o pacjentach, Medfile pozwala na ich import do oprogramowania.

 

Oprogramowanie Medfile dostępne jest w czterech pakietach, które różnią się między sobą cenami oraz dostępnymi funkcjonalnościami. Staramy się ciągle wychodzić na przód indywidualnym potrzebom klienta, poprzez wprowadzanie aktualizacji oraz nowych udogodnień. Zakładając konto na Medfile klient może przetestować oprogramowanie za darmo przez 14 dni. Przejdź do Medfile i dowiedz się więcej!

 

 

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206