E-COMMERCE

Aplikacje e-commerce dla biznesu szyte na miarę

W czasach gdy rośnie zapotrzebowanie na usługi e-commerce rosną również wymagania jakie muszą spełniać aplikacje do ich obsługi. Zdecydowana większość dostępnych na rynku sklepów internetowych stosuje proste narzędzia, które nie są w stanie zapewnić stabilnego rozwoju oraz wydajnej pracy przy rosnącym popycie na usługi. Niezaprzeczalną wadą tych aplikacji jest ich poziom skomplikowania oraz problemy z aktualizacją czy przystosowaniem do potrzeb.

Tworząc nasze oprogramowanie e-commerce na pierwszym miejscu postawiliśmy dopasowanie każdego modułu do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa oraz tworzenie odpornych na błędy ludzkie formularzy i procedur.

Nasz zespół posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pisaniu aplikacji dedykowanych dla sklepów oraz aplikacji ukierunkowanych na bezpośredni kontakt pomiędzy przedsiębiorstwami. 

Oferujemy integrację z programami księgowymi, platformami Allegro i eBay, a także zewnętrznymi systemami komunikacji np. przy użyciu Webserwisów. Przykładem takich systemów są firmy kurierskie i zewnętrzne magazyny hurtowe informujące w czasie rzeczywistym o stanach magazynowych. Budujemy rozproszone magazyny współdzielące informacje pomiędzy wieloma sklepami oraz dodatkowym oprogramowaniem księgowym.

Nasi klienci

Abigo
Biofarm