Nasze aplikacje

Ecrf.biz.pl

System eCRF.biz™ został stworzony w celu wspierania zaawansowanych projektów badawczych oraz data mining takich jak badania statystyczno-epidemiologiczne, badania statystyczno-epidemiologiczne, badania kliniczne, badania obserwacyjne, bazy danych, rejestry i wiele innych. Dostęp do systemu możliwy jest z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Biura tłumaczeń

Oprogramowanie do obsługi i zarządzania biurem tłumaczeń. Pomaga gromadzić bazę klientów, sprawnie realizować zlecenia klientów, zlecać tłumaczenia i rozliczać obie strony pozwalając na obliczenie rentowności już na poziomie zapytania. Daje również możliwość realizowania płatności internetowych za zrealizowane zlecenia co stawia naszą aplikację na czele tego typu rozwiązań.
 

VetFile

VetFile to kompleksowe narzędzie do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej oraz zarządzania gabinetami i przychodniami weterynaryjnymi. Program zawiera innowacyjne funkcje, które usprawnią pracę każdego weterynarza, w tym m.in.: kartę wizyty z wizualizacją

dolegliwości (tzw. rysownik), zarządzanie lekami i magazynem, integrację z laboratoriami oraz moduł konsultacji online z weterynarzem.

MedFile.pl

Medfile to oprogramowanie pozwalające na zarządzanie Elektroniczną Dokumentacją Medyczną zarówno dla pojedynczych gabinetów jak i całych przychodni. Program wspomaga organizację pracy poprzez ustalanie dat wizyt, wykonywanie i przechowanie dokumentacji medycznej, generowanie i wydruk recept oraz skierowań. Istnieje możliwość dołączenia zdjęć do dokumentacji medycznej pacjenta.
 

Cati-System.pl 

CATI-System został zbudowany z myślą o wszechstronnym prowadzeniu badań statystycznych. Dzięki niemu można wykonywać telefoniczne badania (CATI), badania online (CAWI) oraz badania ankietowe wspomagane komputerowo (CAPI).

Nasi klienci

Abigo
Biofarm