Profesjonalne
Aplikacje WWW

Aplikacje webowe, mobilne, programy lojalnościowe, CRM, e-commerce, bazy danych, monitorowanie cen i rynku oraz wiele innych...

Chcę więcej!

Aplikacje WWW Biostat 15 years of experience

Aplikacje webowe dla Twojego biznesu

Zespół naszych ekspertów z obszaru IT i statystyki już od ponad 16 lat dostarcza klientom najnowocześniejsze dedykowane aplikacje webowe. Priorytetem jest dla nas dostosowanie każdej z nich do Państwa potrzeb. Dlatego też stale ulepszamy wszystkie rozwiązania dostępne w naszej ofercie, wprowadzając kolejne moduły, podwyższając poziom ich zaawansowania, przy równoczesnym zachowaniu przejrzystości i intuicyjności.

Korzystając z naszych rozwiązań i doświadczenia oferujemy ponadprzeciętne standardy realizacji projektów informatycznych. Dbamy o terminy realizacji, kopie bezpieczeństwa i monitorujemy historię wszystkich zmian w kodzie źródłowym oraz w bazie danych. Postępy realizacji udostępniamy zlecającemu od samego początu, tak by utrzymywać stały kontakt oraz umożliwić współtworzenie programu na każdym etapie rozwoju aplikacji.

Sklepy
internetowe
Aplikacje
Aplikacje WWW
www
Software
Aplikacje WWW
dla firm
eCommerce
Bazy
danych
Systemy
rezerwacyjne
Statystyka
Logo
Apteka
Aplikacje WWW
internetowa
CRM
Aplikacje
mobilne
Biostat

Narzędzia dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb

Nasz kompleksowy system zarządzania kontaktami z klientami i prowadzenia sprzedaży to gwarancja sukcesu Państwa firmy. Proponujemy wielofunkcyjne oprogramowanie działające w jednym z dwóch systemów: OnSite, a więc na serwerze Państwa przedsiębiorstwa lub też OnCloud, dostępne za pośrednictwem przeglądarki WWW i zainstalowane na oferowanym przez nas serwerze, spełniającym najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa. Każda z naszych aplikacji jest przyjazna i czytelna, nie wymaga wielogodzinnych szkoleń ponieważ jest bardzo dobrze przemyślana. UX (User Experience) jest w naszej firmie opracowywany przez cały zespół ludzi co gwarantuje powodzenie każdego projektu pod względem funkcjonalnym oraz wizualnym.

Oferowana przez nas aplikacja pozwala na prowadzenie historii zamówień, zarządzanie sprzedażą i magazynem, zarządzanie czasem i zespołem, pełna kontrolę nad portfelem klientów, automatyczne tworzenie statystyk i raportów. Największą zaletą współpracy z nami jest możliwość nieograniczonego rozwoju aplikacji, pełne wsparcie powdrożeniowe i pomoc techniczna w ramach gwarancji oraz pogwarancyjna w ramach pakietów godzinowych, które każdy z naszych klientów może zakupić.

WIĘCEJ

Profesjonalny Software dla firm

Proponujemy Państwu cały zestaw narzędzi pozwalających na obsługę pełnego spektrum działalności firmy. W zależności od potrzeb indywidualnych klientów dopasowujemy moduły, które łączymy w jedną aplikację, pozwalającą na zarządzanie czasem, optymalizację zadań, planowanie obciążeń poszczególnych członków zespołu, raportowanie procesów i projektów, zarządzanie transakcjami, prowadzenie księgowości i wiele innych rozwiązań do optymalizacji przepływu informacji.

Niezależnie od tego, z ilu modułów będzie składać się zamówiona przez Państwa aplikacja, gwarantujemy jej szybkie i bezproblemowe działanie. Tworzymy aplikacje w modelu jawnym gdzie postępy realizacji są cały czas udostępniane zamawiającemu. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest natychmiastowe poprawianie niedomówień i wymyślanie nowych rozwiązań. Stały udział wielu osób pozwala nam tworzyć oprogramowanie wykraczające poza wyznaczone ramy i dostarczać rozwiązania dopracowane do perfekcji.

Na tym jednak nie kończy się nasza rola. Jesteśmy firmą która dba o swoich klientów i jest gotowa rozwijać dostarczone oprogramowanie w różnych modelach rozliczeniowych. Budujemy rozszerzenia, dodajemy kolejne moduły i świadczymy usługi techniczne związane z aktualizacją technologii potrzebnych do prawidłowego działania aplikacji. Świadczymy pod tym względem kompleksowe usługi i staramy się zadbać aby klienci których zaufanie zdobyliśmy budując idealne oprogramowanie z chęcią i nadzieją patrzyli na kolejne etapy rozwoju swoich aplikacji.

WIĘCEJ

Rzetelny Partner / Gwarancja zadowolenia

Każda z budowanych przez nas aplikacji webowych jest dostosowana do charakterystyki branży i działalności klienta. Zadowala nas tylko najwyższa jakość finalnego produktu, którym jest atrakcyjna graficznie, zapewniająca wsparcie wszystkich niezbędnych modułów (wyszukiwarki, systemy zamówień i płatności itp.), w pełni responsywna i intuicyjna aplikacja WWW.

Nasze aplikacje internetowe współdziałają ze wszystkimi typami przeglądarek, mają prostą architekturę pozwalającą na łatwe wprowadzanie kolejnych elementów, posiadają przyjazny interfejs użytkownika. 

Co najważniejsze do wszystkich realizacji dołączamy 24 miesiące gwarancji, oferujemy wsparcie techcznie, support, pomoc powdrożeniową i możliwość dalszego rozwijania aplikacji. Nie zostawiamy klienta bez możliwości usprawnienia i rozbudowania funkcjonalności utworzonych produktów, zawsze odpisujemy i w razie potrzeby oddzwaniamy do klienta. Traktujemy realizację projektów jak misję.

Aplikacje mobilne

Opracowywane przez nas aplikacje internetowe przystosowane są do działania na urządzeniach mobilnych. Każdą z nich charakteryzuje wysoki poziom responsywności, dzięki czemu ich atrakcyjność jest niezależna od rodzaju urządzenia, na którym są wyświetlane.

Przygotowywane przez nas systemy opierają się na coraz popularniejszym modelu SaaS (Software as a Service), co oznacza, że do ich uruchomienia wystarczy przeglądarka internetowa i dostęp do Internetu. Dzięki temu od początku są przygotowywane z myślą o wysokim poziomie dostępności dla każdego użytkownika Internetu, zarówno tego używającego komputera stacjonarnego, czy laptopa, jak i tabletu bądź smartphona.

Dbamy o to aby nie tylko strony publiczne aplikacji były responsywne, ale cały panel zarządzania i funkcje prywatne również działały na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu korzystanie z naszych rozwiązań jest przyjemne na każdej platformie i dla wszystkich użytkowników.


Responsywność

SaaS (Software as a Service)

Wsparcie zespołu IT

Sklepy internetowe / e-commerce

Prowadzenie sklepu internetowego może być bardzo proste. Wystarczy, że wybiorą Państwo naszą aplikację pozwalającą na uatrakcyjnienie strony WWW sklepu, integrację z porównywarkami cen, a także systemami eBayAllegro, prowadzenie statystyk i badań dotyczących sprzedaży oraz klientów, zarządzanie magazynem, czy prowadzenie księgowości.

Proponujemy Państwu pełen zakres usług, w tym opracowanie strony, jej pozycjonowanie i zapewnienie rozpoznawalności w serwisach społecznościowych, ale przede wszystkim – przyjazność i czytelność poszczególnych modułów służących użytkownikom do przeglądania oferty, napełniania koszyka i składania zamówień.

Na tym jednak nie kończy się nasza praca. Oferujemy wsparcie powdrożeniowe. Dbamy o stabilność i aktualność naszego oprogramowania, jesteśmy gotowi rozwijać je i rozbudowywać o nowe moduły. Oferujemy support i pomoc techniczną oraz gwarancję na dwa lata. Możemy pomóc w marketingu i zasugerować kierunki rozwoju, wskazać działające rozwiązania i systemy zewnętrzne.


Analiza rynku / Monitoring Cen NOWOŚĆ

Dla naszych Klientów opracowaliśmy moduł Analiza Rynku zestaw algorytmów pozwalających na monitoring cen, analizę trendów i zachowań konkurencji. Dzięki zawansowanym rozwiązaniom analitycznym dostarczamy naszym Klientom dane rynkowe w postaci użytecznych i czytelnych raportów i rekomendacji na temat cen i dostępności produktów.

Moduł pozwala na optymalizację cen produktów w Państwa sklepie i zwiększenie rentowności dzięki rekomendacjom. Moduł pozwala także na analizę danych historycznych, śledzenie trendów oraz automatyzację polityki cenowej.

Dostęp do wyników online w trybie 24/7.

 

WIĘCEJ

Bazy danych / Systemy rezerwacyjne

Oferujemy wynajęcie zasobów pamięci niezbędnych do przechowywania danych gromadzonych przez Państwa firmę. Zapewniamy również odpowiednie oprogramowanie do obsługi baz danych i wsparcie w zakresie ich przetwarzania. Nasz zespół tworzy optymalne rozwiązania w dziedzinie silników wyszukiwania, sposobów organizacji danych, tworzenia indeksów, a także statystyk i raportów.

W naszych systemach rezerwacji usług priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo danych i szybkość wyszukiwania. Dzięki nam użytkownicy Państwa stron oszczędzą czas i energię związane z procesem rezerwacji, co znacząco wpłynie na zwiększenie atrakcyjności oferowanych przez Państwa usług. Proponowane przez nas systemy działają w popularnych przeglądarkach internetowych i są dostępne o każdej porze. W atrakcyjny sposób przedstawiają Państwa ofertę (zdjęcia, animacje, filmy, banery) i podpowiadają użytkownikom optymalne rozwiązania, porównując różne propozycje. Są zintegrowane z systemami księgowania i płatności.

WIĘCEJ

Kontakt


(+48) 731 030 629
(+48) 534 487 080
(+48) 22 12 28 025

Rstat Rafał Piszczek
biuro@rstat.pl

Biuro Handlowe - Warszawa
BioStat
Aleje Jerozolimskie 96
Warszawa 00-807

Biuro w Rybniku
ul. Kowalczyka 17
Rybnik 44-206