Software

Profesjonalny Software dla firm

Niezależnie od stopnia złożoności operacji, które będzie wykonywać zamówiona przez Państwa aplikacja, gwarantujemy jej szybkie i bezproblemowe działanie. Tworzymy aplikacje w modelu jawnym gdzie postępy realizacji są cały czas udostępniane zamawiającemu. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest natychmiastowe poprawianie niedomówień i tworzenie nowych rozwiązań.

Każda ze stworzonych przez nas aplikacji webowych jest dostosowana do charakterystyki branży i działalności klienta. Zadowala nas tylko najwyższa jakość finalnego produktu, którym jest atrakcyjna graficznie, zapewniająca wsparcie wszystkich niezbędnych modułów (wyszukiwarki, systemy zamówień i płatności itp.), w pełni responsywna i intuicyjna aplikacja WWW.

Do wszystkich realizacji dołączamy dwuletnią gwarancję, oferujemy wsparcie techcznie, support, pomoc powdrożeniową i możliwość dalszego rozwoju aplikacji. Nie zostawiamy klienta bez możliwości usprawnienia i rozbudowania funkcjonalności utworzonych produktów.

Nasz zespół to zgrany kolektyw ludzi doświadczonych w wielu gałęziach przemysłu technologicznego. Wysoka jakość kodu źródłowego to standard, oprócz tego stawiamy na graficzny interfejs przyjazny i czytelny dla użytkownika.

Od ponad 10 lat podążamy za trendami w branży programistycznej. Zarówno graficy, jak i programiści śledzą nowinki techniczne i dostosowują je do standardów UX.

Nasi klienci

Abigo
Biofarm