O nas

Od ponad 10 lat oferujemy Państwu usługi statystyczne i doradcze zarówno projektów naukowych jak i biznesowych. Zespół firmy RSTAT tworzą specjaliści ds. statystyki i data mining, pracownicy naukowi uczelni wyższych oraz instytutów, które w swojej działalności skupiają się na statystyce, matematyce, metodach ilościowych oraz praktycznym aplikowaniu tych narzędzi w różnych dziedzinach zarówno naukowych jak i biznesowych. Bazując na wysoce specjalistycznej wiedzy zespołu jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi z zakresu analiz danych zarówno w projektach stricte komercyjnych jak i o charakterze naukowo-badawczym. Firmę zajmującą się tak specyficzną dziedziną jak usługi analityczne tworzą przede wszystkim ludzie, specjaliści ds. analizy danych i to oni decydują o sukcesie projektu. Analitycy związani z R-STAT to członkowie wielu Towarzystw i Organizacji statystycznych, takich jak:

    International Society for Clinical Biostatistics (ISCB)
    Polish Biometrical Society (Polskie Towarzystwo Biometryczne (PTB))
    The Econometric Society 


W związku z badawczym charakterem działalności możemy się pochwalić bogatym dorobkiem naukowym oraz publikacjami w recenzowanych czasopismach międzynarodowych włączając czasopisma z renomowanej listy filadelfijskiej. Współpracujemy również aktywnie z czołowymi firmami farmaceutycznymi oraz biotechnologicznymi.

Za naukową i merytoryczną stronę oferowanych usług, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi analitycznych i metod badawczych odpowiada Pan Rafał Piszczek pełniący funkcję dyrektora naukowego.

Nasi klienci

Abigo
Biofarm